Markkinaindeksin tuotto: Kokonaistuotto

Indeksi

Kaikki globaalit indeksit ja sekä niiden keskimääräiset historialliset tuotot (vuoden alusta, 1 vuosi, 3 vuotta, 5 vuotta). Laaja luettelo sisältää mm. MSCI:n, FTSE:n ja Citigroupin indeksit.

Useita näistä indekseistä voidaan käyttää vertailuindeksinä salkunhoitotyökalussa.

×
IndeksiVuoden alusta%1v tuotto %3v tuotto p.a. %5v tuotto p.a. %Pvm
Morningstar Turkey TME NR EUR37,7352,8436,7219,3414.06.2024
Morningstar Denmark TME NR DKK27,4044,6323,4525,6514.06.2024
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK25,7240,4820,7723,2514.06.2024
Morningstar Gbl Tech TME NR USD28,4739,7920,4626,2014.06.2024
Morningstar Global Enrg TME NR USD8,1115,6119,209,3714.06.2024
Athens Exchange Athex Composite TR9,8313,7518,3213,9114.06.2024
Morningstar India TME NR USD17,8236,7516,7415,0614.06.2024
Morningstar US Large TR EUR21,0731,6915,7317,4814.06.2024
Morningstar US Large Core TR EUR17,7228,4615,1816,6614.06.2024
S&P 500 TR USD18,4928,0914,9116,4914.06.2024
Morningstar US LM Brd Growth NR USD24,0835,9214,2418,5014.06.2024
Morningstar US Core TR EUR16,3326,3713,9915,6914.06.2024
Morningstar US TME NR USD17,8527,6613,5415,7814.06.2024
Morningstar US Large-Mid NR USD17,8727,6313,3715,6314.06.2024
Morningstar US Market TR EUR17,0727,1113,1715,7114.06.2024
Morningstar US Market TR GBP17,0727,1113,1715,7114.06.2024
Morningstar US Market TR USD17,0727,1113,1715,7114.06.2024
Morningstar US Large Value TR EUR10,3117,0112,5311,2614.06.2024
Morningstar US Market Ext NR USD16,4626,0712,2915,0214.06.2024
Morningstar Italy NR EUR11,6224,1711,9412,0714.06.2024
Morningstar Taiwan TME NR TWD28,4134,2211,8321,8414.06.2024
Morningstar US LM Brd Value NR USD11,4319,0311,5311,8914.06.2024
Morningstar US Value TR EUR8,8616,7311,4110,9614.06.2024
Fideuram Azionari Italia TR EUR13,7723,5010,7310,5610.06.2024
Fideuram Azionari America TR EUR15,2124,7710,6813,0810.06.2024
DJ Islamic World TR USD16,7223,3710,3814,7814.06.2024
Morningstar DM Eur 100 GR EUR11,0515,5010,3110,7114.06.2024
Morningstar US High Div Yld NR USD9,7916,049,999,8114.06.2024
Morningstar Gbl Val TME NR USD9,7216,419,7710,1714.06.2024
Morningstar Global TME NR USD14,3021,259,7712,2714.06.2024
Morningstar Spain TME NR EUR10,4120,239,766,5314.06.2024
Morningstar US Mid Value TR EUR7,1917,919,3110,1614.06.2024
DJ Global TR USD13,6420,629,2312,0614.06.2024
Morningstar Gbl Growth TME NR USD18,6125,849,1813,7214.06.2024
Morningstar Gbl Fin Svc TME NR USD11,3523,198,979,6014.06.2024
Morningstar Gbl Upstm Nat Res NR USD0,872,628,929,7914.06.2024
Morningstar Gbl Biotechnology NR USD18,8528,298,8814,5114.06.2024
Morningstar Global All Cap TME NR USD13,2120,118,8211,7414.06.2024
Morningstar Gbl High Div Yld NR USD8,6014,688,728,9414.06.2024
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR12,1319,238,6310,3910.06.2024
Morningstar Ezn 50 GR EUR9,8914,728,5210,8514.06.2024
Euronext AEX All Share TR EUR17,5121,778,4611,1614.06.2024
S&P Global Infrastructure TR USD7,328,748,455,6814.06.2024
Morningstar US Mid Core TR EUR8,2114,438,2911,4514.06.2024
Morningstar Gbl Health TME NR USD10,7013,048,2110,7614.06.2024
Morningstar US Mod Tgt Alloc NR USD10,6816,598,019,1314.06.2024
Morningstar EAA USD Agg Tgt Alloc NR USD11,1516,857,939,8114.06.2024
Morningstar DM Europe Val TME NR EUR6,2013,047,897,7114.06.2024
Morningstar UK Adv Tgt Alloc NR GBP11,6017,187,759,5814.06.2024
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD10,6017,497,696,8914.06.2024
S&P Global Water TR10,0612,647,6412,3314.06.2024
Morningstar DM Eur Div Yld >2.5% NR EUR5,5611,187,617,1514.06.2024
Morningstar UK All Cap TME NR GBP9,8812,517,556,3814.06.2024
Morningstar US Large Growth TR EUR16,5229,407,5514,5914.06.2024
Morningstar USD 1M Cash TR USD5,927,117,513,1914.06.2024
Morningstar Nordic TME NR SEK13,4824,177,4613,5414.06.2024
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR6,3514,837,458,3013.06.2024
FTSE AllSh TR GBP9,8612,517,386,8514.06.2024
Morningstar US Mid TR EUR7,9916,277,3811,4314.06.2024
ICE BofA USD 3M Dep OR CM TR USD5,897,127,353,2614.06.2024
Morningstar Austria TME NR EUR8,8419,567,268,8314.06.2024
Morningstar US Growth TR EUR13,3622,667,2215,2214.06.2024
Morningstar US 0-1 Core exYnk TR USD5,737,147,143,1814.06.2024
Morningstar DM Eur TME NR EUR9,1413,327,068,9514.06.2024
Morningstar US Mid NR USD7,7415,666,8410,8814.06.2024
Morningstar France TME NR EUR1,603,926,829,0014.06.2024
Morningstar Gbl Util TME NR USD10,3910,246,825,7714.06.2024
Morningstar EU Agg Gbl Tgt Alloc NR EUR10,3816,156,749,1614.06.2024
Morningstar Switzerland TME NR CHF7,039,496,669,1014.06.2024
Morningstar US Small Core TR EUR5,1713,926,549,8514.06.2024
Morningstar US Mid Core PR EUR7,3412,376,539,6714.06.2024
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR4,4213,116,517,0513.06.2024
STOXX Europe 600 NR EUR8,7212,906,468,8114.06.2024
Morningstar DM Eur xUK TME NR EUR8,7313,416,369,6114.06.2024
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR10,5020,096,2611,8414.06.2024
MSCI EAFE NR USD8,4211,526,178,0414.06.2024
Morningstar US HY Bd TR USD5,7912,206,175,1014.06.2024
MSCI AC Asia Ex JPN Small Cap NR USD11,3821,256,1511,7514.06.2024
Morningstar EAA USD Mod Tgt Alloc NR USD8,4412,846,146,5814.06.2024
Morningstar DM Europe Grt TME NR EUR11,8513,566,139,7714.06.2024
MSCI Australia NR USD3,9711,876,037,7614.06.2024
Morningstar Japan TME NR JPY9,6010,135,867,6914.06.2024
Morningstar US Small Value TR EUR0,4211,985,769,6714.06.2024
Morningstar EU Agg Tgt Alloc NR EUR8,6013,415,718,0514.06.2024
Morningstar Canada TME NR USD3,419,805,709,2414.06.2024
Morningstar DM Ezn TME NR EUR7,7211,035,648,6314.06.2024
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR6,548,035,609,2113.06.2024
Euronext Paris SBF 120 NR EUR1,043,885,538,2314.06.2024
Morningstar UK Mod Adv Tgt Alloc NR GBP9,5414,575,497,2514.06.2024
Bloomberg US Corp 1-3 Yr TR USD5,207,605,432,9314.06.2024
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR9,7514,005,278,3710.06.2024
Markit iBoxx ALBI Indonesia TR IDR-1,65-4,655,136,4414.06.2024
FTSE 100 PR GBP8,198,585,083,1914.06.2024
Morningstar Middle East & Africa NR USD0,552,055,065,8714.06.2024
Morningstar CHF 1M Cash GR CHF-1,634,015,033,2014.06.2024
Markit iBoxx ALBI China Onshore TR CNY4,155,675,034,6814.06.2024
Morningstar Gbl Com Svc TME NR USD22,9032,854,9610,2014.06.2024
Morningstar Gbl HY Bd GR USD5,1611,784,914,5614.06.2024
Morningstar US 1-3Y Core Bd TR USD4,796,404,752,2014.06.2024
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR10,2322,744,64-2,5814.06.2024
Morningstar US 1-3 Yr Govt Bd TR USD4,585,974,602,0714.06.2024
Morningstar US Con Tgt Alloc NR USD6,5110,174,524,2414.06.2024
Morningstar EM Americas TME NR USD-13,48-5,764,401,5614.06.2024
Morningstar EAA USD Cau Tgt Alloc NR USD5,698,724,193,2114.06.2024
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR-0,288,884,143,8913.06.2024
Morningstar Gbl SMID NR USD5,9912,744,138,6314.06.2024
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF-1,713,923,792,5114.06.2024
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD7,5626,393,4510,0314.06.2024
Morningstar Gbl HY Bd GR Hdg CHF-1,538,713,414,7214.06.2024
Morningstar GBP 1M Cash GR GBP5,156,633,392,8714.06.2024
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD4,227,023,372,2214.06.2024
Morningstar UK HY Bd GR GBP7,1416,253,365,6314.06.2024
Morningstar US Small TR EUR3,2612,503,348,8814.06.2024
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR-2,957,133,344,4429.03.2020
Morningstar ASEAN TME NR USD-0,40-0,303,331,0714.06.2024
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR-3,9311,563,325,9814.06.2024
Morningstar US Mid Growth TR EUR8,5516,683,2810,9814.06.2024
Morningstar UK Mod Tgt Alloc NR GBP7,6712,253,225,3114.06.2024
Morningstar Gbl Renew Enrg NR USD5,192,773,229,1414.06.2024
Morningstar US TIPS TR USD4,464,633,033,1914.06.2024
Morningstar EM SMID TME NR USD9,4615,723,018,0714.06.2024
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH3,433,152,933,4414.06.2024
Morningstar Global Bas Mat TME NR USD0,844,912,929,4914.06.2024
FTSE/JSE All Share TR ZAR4,963,692,886,1514.06.2024
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS3,513,142,846,6113.06.2024
Morningstar EU Mod Gbl Tgt Alloc NR EUR6,2111,022,784,9814.06.2024
MSCI Singapore NR SGD11,5111,292,722,0914.06.2024
Morningstar Japan Sml NR JPY1,957,002,503,3714.06.2024
Morningstar Swzld Core Bd GR CHF-1,868,082,441,9714.06.2024
Morningstar Germany TME NR EUR6,348,832,396,5714.06.2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR Hdg USD4,188,792,362,0814.06.2024
MSCI Switzerland Small Cap NR CHF2,093,202,299,6514.06.2024
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD0,042,472,252,0614.06.2024
Markit iBoxx ALBI TR USD0,922,362,242,3714.06.2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg USD3,976,422,201,0614.06.2024
Morningstar EM Crp 10% CN Cap GR USD6,3210,562,172,5614.06.2024
Morningstar EU Mod Tgt Alloc NR EUR5,159,722,154,3414.06.2024
Morningstar APAC TME NR USD10,5311,502,146,8014.06.2024
Morningstar Indonesia NR IDR-11,07-12,122,13-1,1114.06.2024
Morningstar DM APAC xJpn TME NR USD1,774,442,034,6214.06.2024
Morningstar Gbl HY Bd GR Hdg GBP5,3111,801,844,3214.06.2024
Morningstar Norway TME NR NOK1,8310,381,814,9714.06.2024
Morningstar US Corp Bd TR USD3,947,971,722,1114.06.2024
MSCI Frontier Markets GR USD9,8813,941,603,8314.06.2024
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR1,783,871,550,7214.06.2024
Morningstar EUR 1M Cash GR EUR1,783,811,500,6714.06.2024
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd6,1014,741,496,1113.06.2024
Morningstar US Core Bd TR USD3,555,201,481,0614.06.2024
MSCI AC Asia Pacific NR USD10,7010,981,436,4314.06.2024
Morningstar US Small Extended NR USD2,5210,631,428,1714.06.2024
Morningstar EM Sov Bd GR USD4,149,401,411,2114.06.2024
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS1,110,321,351,4513.06.2024
Morningstar Asia USD Brd Mkt GR USD5,908,501,351,3914.06.2024
Fideuram Bilanciati TR EUR4,669,131,313,4310.06.2024
Morningstar US Govt Bd TR USD3,413,961,280,6314.06.2024
FTSE/JSE ALB 1-3 Yr TR ZAR6,3111,931,283,8814.06.2024
MSCI Frontier Markets NR USD9,5913,381,173,4714.06.2024
Morningstar Brazil TME NR USD-15,92-6,951,11-0,2214.06.2024
Morningstar Asia 50/50 NR USD8,4010,711,064,3314.06.2024
Morningstar EZN HY Bd GR EUR2,669,721,032,6714.06.2024
Morningstar UK Mod Caut Tgt Alloc NR GBP5,709,900,903,1614.06.2024
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 25-8,940,970,842,4102.04.2020
Morningstar Sweden TME NR SEK6,3317,210,8210,0914.06.2024
FTSE/JSE All Bond TR ZAR6,2713,350,824,2214.06.2024
Morningstar UK 1-3Y Core Bd GR GBP3,677,190,791,5514.06.2024
Morningstar Gbl Trsy Inf-Lnkd GR Hdg USD3,275,210,721,1814.06.2024
STeFI Composite ZAR6,709,590,642,5014.06.2024
Morningstar EM Govt Bd LCCY GR USD-0,901,610,590,8614.06.2024
Morningstar ZAR 1M Cash GR ZAR6,719,540,532,1814.06.2024
Bloomberg Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR1,315,140,400,4814.06.2024
Refinitiv Global CB TR USD3,966,810,387,1113.06.2024
Markit iBoxx GBP NonGilts 1-5 TR3,909,690,341,8414.06.2024
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR2,586,530,271,7610.06.2024
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR10,2811,190,234,2710.06.2024
Morningstar APAC xJpn TME NR USD10,9812,170,215,4414.06.2024
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 25-11,97-2,010,161,5002.04.2020
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR1,183,850,130,5910.06.2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR USD2,697,390,111,1114.06.2024
Morningstar Gbl HY Bd GR Hdg EUR1,968,870,092,2414.06.2024
Morningstar UK SMID Cap TME NR GBP6,2912,760,024,9214.06.2024
Morningstar Gbl Agricul Inputs NR USD-3,30-11,160,005,0614.06.2024
Morningstar US Real Est NR USD-0,615,90-0,242,3514.06.2024
Morningstar DM Ezn SMID TME NR EUR4,447,53-0,245,2814.06.2024
Morningstar Dev Eur SMID TME NR EUR5,3310,69-0,266,2914.06.2024
S&P Pan Africa TR0,371,97-0,282,0214.06.2024
Morningstar EM TME NR USD10,0411,61-0,345,4614.06.2024
Morningstar EZN 1-3Y Core Bd GR EUR0,613,55-0,36-0,2314.06.2024
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR4,417,61-0,428,0214.06.2024
Morningstar EZN 1-3 Yr Tsy Bd GR EUR0,343,01-0,53-0,3714.06.2024
Morningstar EZN Trsy Inf-Lnkd GR EUR-1,301,37-0,541,6114.06.2024
Morningstar Gbl Gold NR USD7,466,29-0,608,8314.06.2024
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR-12,20-3,97-0,762,7802.04.2020
Morningstar Gbl Corp Bd GR Hdg CHF-3,404,84-0,761,4814.06.2024
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK0,472,92-0,79-0,7114.06.2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg CHF-3,592,67-0,800,5714.06.2024
Morningstar Asia xJpn TME NR USD12,3912,24-0,846,0214.06.2024
Euronext BEL 20 NR EUR5,206,98-0,964,1414.06.2024
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS-0,47-1,91-1,031,3413.06.2024
Markit iBoxx EUR Corp Subordinated TR2,079,33-1,060,9314.06.2024
JPM ACI Non Investment Grade TR USD13,7214,97-1,09-0,1414.06.2024
Morningstar EU Cau Gbl Tgt Alloc NR EUR2,136,10-1,100,8114.06.2024
Vietnam VN Index11,597,38-1,315,2514.06.2024
Tel Aviv SE All Bond-0,94-2,00-1,350,8913.06.2024
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR8,2411,64-1,382,0014.06.2024
Refinitiv Europe CB TR EUR4,277,05-1,411,0714.06.2024
Morningstar EU Cau Tgt Alloc NR EUR1,755,96-1,410,5414.06.2024
Morningstar DM Ezn Sml TME NR EUR3,076,43-1,445,2814.06.2024
Morningstar UK Cau Tgt Alloc NR GBP3,987,56-1,441,0914.06.2024
Bloomberg Global Aggregate TR USD0,792,97-1,50-0,6514.06.2024
Morningstar Dev Eur Sml TME NR EUR4,918,92-1,715,5314.06.2024
Bloomberg Gbl Infl Linked Sweden TR USD-0,357,14-1,84-0,8214.06.2024
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK0,476,69-1,85-0,1314.06.2024
Morningstar US Small Growth TR EUR4,2511,68-2,006,4114.06.2024
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK-0,373,36-2,02-1,4914.06.2024
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR4,973,01-2,076,4814.06.2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR Hdg GBP3,377,89-2,141,2614.06.2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg GBP3,175,63-2,160,4114.06.2024
Morningstar Gbl Real Est TME NR USD-0,355,77-2,170,5814.06.2024
Morningstar Gbl Core Bd GR USD0,742,60-2,29-1,3114.06.2024
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR0,26-3,08-2,333,1714.06.2024
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR-16,77-11,47-2,33-0,3529.03.2020
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 25-21,63-11,75-2,36-1,7502.04.2020
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd-13,19-7,49-2,40-1,0129.03.2020
Fideuram Obbl Misti TR EUR-0,043,48-2,41-0,2310.06.2024
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD9,5613,50-2,488,6814.06.2024
Morningstar EZN Corp Bd GR EUR0,526,31-2,67-0,9014.06.2024
Morningstar Gbl Trsy Inf-Lnkd GR USD1,613,50-2,81-0,0314.06.2024
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd1,869,91-2,860,9613.06.2024
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR-0,234,81-3,10-1,3410.06.2024
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS-3,38-7,74-3,200,1413.06.2024
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS-2,83-5,88-3,27-0,3913.06.2024
Morningstar UK Small Cap TME NR GBP5,538,35-3,432,3214.06.2024
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK-0,116,56-3,52-1,3414.06.2024
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR7,256,93-3,662,5710.06.2024
Morningstar Gbl Trsy Inf-Lnkd GR Hdg GBP2,474,38-3,670,4814.06.2024
Refinitiv Global Hgd CB TR EUR1,415,34-3,835,2714.06.2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR Hdg EUR0,085,09-3,87-0,8414.06.2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg EUR-0,112,86-3,91-1,7314.06.2024
Morningstar EM Crp 10% CN Cap GR Hdg EUR2,156,81-4,08-0,4514.06.2024
Morningstar UK Corp Bd GR GBP2,1811,88-4,160,0114.06.2024
Morningstar Thailand TME NR THB-10,58-17,17-4,33-4,0014.06.2024
Morningstar Sweden Core Bd GR SEK-0,208,27-4,39-1,6614.06.2024
Morningstar EZN Core Bd GR EUR-0,724,40-4,49-2,1114.06.2024
Morningstar Korea TME NR USD1,953,92-4,687,2414.06.2024
Bloomberg Pan Euro Agg TR EUR-0,984,54-4,91-2,1613.06.2024
Morningstar EM Sov Bd GR Hdg EUR0,015,50-4,95-1,8914.06.2024
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR-2,750,98-4,96-2,3410.06.2024
Morningstar EZN Trsy Bd GR EUR-1,233,71-5,00-2,3114.06.2024
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS4,546,35-5,225,9613.06.2024
Morningstar Gbl Trsy Inf-Lnkd GR Hdg EUR-0,821,63-5,33-1,6214.06.2024
Morningstar Finland TME NR EUR0,83-4,79-5,502,5814.06.2024
MSCI Golden Dragon NR USD15,928,49-5,673,9714.06.2024
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR-0,14-3,85-5,742,9114.06.2024
MSCI Sweden Small Cap NR SEK6,0913,59-5,817,7114.06.2024
Morningstar China Large Cap CNY8,76-0,52-5,843,8314.06.2024
Morningstar APAC Real Est TME NR USD1,101,83-6,27-4,0714.06.2024
Morningstar China 50/50 NR USD8,513,34-6,44-0,2814.06.2024
Morningstar UK Core Bd GR GBP1,088,53-6,85-2,5814.06.2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg NOK-1,793,18-7,10-3,7814.06.2024
Morningstar UK Gilt Bd GR GBP0,667,92-7,88-3,3714.06.2024
Hang Seng HSI GR HKD10,88-1,75-7,97-3,8014.06.2024
MSCI Germany Small Cap NR EUR-8,09-7,71-8,383,0314.06.2024
Morningstar DM Eur Real Est NR EUR-2,7415,27-9,20-2,3314.06.2024
Morningstar Jpn Core Bd GR JPY-9,63-14,03-9,84-7,9614.06.2024
Morningstar EZN 10+Y Core Bd GR EUR-2,265,40-10,07-4,7614.06.2024
MSCI China A Onshore NR CNY2,78-8,05-10,352,0714.06.2024
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR-2,6121,45-11,34-5,1814.06.2024
Morningstar UK Trsy Inf-Lnkd GR GBP0,254,68-11,60-5,1614.06.2024
Morningstar China TME NR USD11,22-0,08-11,94-0,8714.06.2024
ICE BofA AsianDollar HYCp CN Is TR USD15,88-1,45-22,81-13,6613.06.2024
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR-47,42-42,60-24,18-13,7129.03.2020
An extensive list of indices comprising fund returns. Specifying industry standard indices: MSCI, FTSE, Citigroup, Lehman Brothers and JP Morgan with 1-year, 3-year and 5-year returns.
© Copyright 2024 Morningstar, Inc. Kaikki oikeudet pidätetään.

Käyttöehdot        Yksityisyys        Cookie Settings          Tietoja