Markkinaindeksin tuotto: Kokonaistuotto

Indeksi

Kaikki globaalit indeksit ja sekä niiden keskimääräiset historialliset tuotot (vuoden alusta, 1 vuosi, 3 vuotta, 5 vuotta). Laaja luettelo sisältää mm. MSCI:n, FTSE:n ja Citigroupin indeksit.

Useita näistä indekseistä voidaan käyttää vertailuindeksinä salkunhoitotyökalussa.

×
IndeksiVuoden alusta%1v tuotto %3v tuotto p.a. %5v tuotto p.a. %Pvm
S&P Global Clean Energy TR USD-4,0977,1445,1027,0324.02.2021
MSCI Taiwan NR USD16,2652,6425,3322,9325.02.2021
MSCI World/Information Tech NR USD0,5428,3724,8725,2725.02.2021
Morningstar US Mid Growth TR EUR0,5430,4323,1020,5525.02.2021
Morningstar US Growth TR EUR0,5826,9422,8720,7825.02.2021
Morningstar US Large Growth TR EUR-0,6319,9220,8119,6525.02.2021
Russell 1000 Growth TR USD-1,0421,7820,6319,4525.02.2021
Morningstar US Small Growth TR EUR4,3034,2220,6020,0325.02.2021
MSCI Sweden Small Cap NR SEK2,6631,8418,3813,8425.02.2021
EMIX Global Mining Global Gold TR USD-7,41-4,9917,6110,9924.02.2021
DJ Islamic World TR USD4,1418,6916,9315,8924.02.2021
MSCI ACWI Growth NR USD1,1821,2616,8116,4225.02.2021
Refinitiv Global CB TR USD7,0224,4616,6412,4324.02.2021
MSCI World/Comm Services NR USD5,4717,2815,708,0625.02.2021
Morningstar US Large Cap TR EUR1,3412,0115,1115,1025.02.2021
S&P Global Water TR2,926,0114,9213,1625.02.2021
Russell 1000 TR USD2,5213,0514,8814,8825.02.2021
Russell 3000 TR USD3,1113,8614,8314,9325.02.2021
Morningstar US Market TR GBP2,7913,3814,8214,9025.02.2021
Morningstar US Market TR USD2,7913,3814,8214,9025.02.2021
Morningstar US Market TR EUR2,7913,3814,8214,9025.02.2021
MSCI Denmark NR DKK-1,9625,0814,6210,9525.02.2021
NASDAQ Biotechnology TR USD7,5821,4014,5111,7924.02.2021
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD3,3528,7714,1913,8825.02.2021
Russell 2000 TR USD11,6326,0414,1715,5725.02.2021
S&P 500 TR USD2,2910,7514,0914,3425.02.2021
Refinitiv Global Hgd CB TR EUR4,1734,1714,0412,1425.02.2021
Morningstar US Mid Cap TR EUR5,1714,5413,9814,2725.02.2021
Russell Mid Cap TR USD5,4413,5513,3413,4725.02.2021
Morningstar US Large Core TR EUR-0,129,0513,1313,8525.02.2021
Morningstar US Core TR EUR0,919,2112,8313,4825.02.2021
MSCI Golden Dragon NR USD11,2929,9612,6418,2325.02.2021
Morningstar US Small Cap TR EUR9,8519,8112,4913,7425.02.2021
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK-1,6921,6812,209,1825.02.2021
MSCI World/Health Care NR USD-0,433,9312,049,2825.02.2021
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR0,279,6712,0110,3924.02.2021
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR6,9215,6811,9111,9724.02.2021
MSCI Korea NR USD6,1845,7511,8716,3925.02.2021
MSCI Sweden NR SEK8,8024,5911,7710,5925.02.2021
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD6,6111,6411,4214,6925.02.2021
Morningstar US Mid Core TR EUR3,487,6311,3712,0025.02.2021
Fideuram Azionari America TR EUR4,936,0311,1611,6223.02.2021
MSCI World NR USD2,879,8311,0511,9725.02.2021
MSCI China A Onshore NR CNY5,6526,7410,799,4725.02.2021
Cat 25%Barclays US Agg TR&75%FTSE Wld TR3,705,9810,7810,5324.02.2021
MSCI Nordic Countries NR EUR4,4821,6010,7510,3225.02.2021
DJ Global TR USD3,9111,6810,7312,4425.02.2021
MSCI ACWI NR USD3,4811,0210,6512,1825.02.2021
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD9,2426,0910,3515,4225.02.2021
Morningstar US Small Core TR EUR11,7813,0110,3311,7725.02.2021
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD9,0122,9910,2814,6825.02.2021
Morningstar Metals Cmdty TR USD-0,555,3910,165,9025.02.2021
MSCI Switzerland NR CHF-2,73-1,639,838,6525.02.2021
Morningstar China 50/50 NR USD5,2310,919,8011,1525.02.2021
MSCI China NR USD9,7928,129,7318,8225.02.2021
MSCI Europe Growth NR EUR1,247,569,679,2425.02.2021
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR5,9519,299,6313,5325.02.2021
MSCI ACWI SMID NR USD6,3115,169,6311,8425.02.2021
Morningstar US Mid Core PR EUR3,315,879,5110,0925.02.2021
Euronext AEX All Share TR EUR6,3516,379,4611,9725.02.2021
Morningstar China Large Cap CNY6,0427,109,3810,8725.02.2021
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR2,041,369,347,6324.02.2021
Morningstar Asia 50/50 NR USD4,127,909,229,1325.02.2021
MSCI AC Asia Pacific NR USD7,4719,679,1712,7825.02.2021
S&P Global Agribusiness Equity TR USD13,1721,579,079,6425.02.2021
MSCI Germany Small Cap NR EUR6,3827,789,0615,7025.02.2021
MSCI World/Utilities NR USD-4,87-15,479,045,6125.02.2021
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR-4,49-22,988,857,5225.02.2021
MSCI Australia NR USD8,257,568,8310,9525.02.2021
MSCI World/Materials NR USD5,4023,208,8214,2625.02.2021
MSCI India NR USD7,9713,288,8012,2625.02.2021
FTSE EPRA Nareit United States TR USD6,76-15,718,523,7225.02.2021
Russell 1000 Value TR USD6,342,478,359,8025.02.2021
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR5,1119,718,0812,2725.02.2021
Morningstar EU Agg Gbl Tgt Alloc NR EUR2,858,018,059,4125.02.2021
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 254,1820,818,006,5109.02.2020
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd3,4110,837,806,9924.02.2021
Morningstar UK Adv Tgt Alloc NR GBP4,486,317,789,1325.02.2021
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR0,38-3,467,684,6524.02.2021
MSCI BRIC NR USD7,2215,747,6517,1125.02.2021
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR1,032,707,627,1524.02.2021
MSCI Canada NR USD6,751,577,579,1425.02.2021
Morningstar US Large Value TR EUR5,01-0,457,259,2425.02.2021
FTSE EMU GBI 10+ Yr EUR-6,04-2,207,234,2925.02.2021
OSE Oslo Børs Mutual Fund TR NOK7,1916,107,2211,9525.02.2021
MSCI Europe Small Cap NR EUR5,9013,597,2010,5125.02.2021
MSCI EM NR USD7,4118,937,1113,7925.02.2021
MSCI Europe SMID NR EUR4,5011,397,099,8825.02.2021
MSCI Pacific Ex Japan NR USD8,196,077,0610,4925.02.2021
Morningstar US Value TR EUR7,070,957,019,2925.02.2021
BBgBarc US Corporate High Yield TR USD0,92-4,276,937,0625.02.2021
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR5,722,846,869,1723.02.2021
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 253,8519,146,796,3609.02.2020
BBgBarc US Corp Bond TR USD-4,03-9,546,713,4525.02.2021
ICE BofA AsianDollar HYCp CN Is TR USD-0,51-5,276,575,5125.02.2021
JPM CEMBI Broad Diversified TR USD0,01-7,186,554,8325.02.2021
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR-0,030,946,485,7324.02.2021
ICE BofA Sterling HY TR GBP5,081,526,435,7525.02.2021
Morningstar UK Mod Adv Tgt Alloc NR GBP3,582,926,426,7325.02.2021
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 253,7618,606,386,2509.02.2020
ICE BofA Gbl HY Constnd TR USD0,97-3,416,386,8525.02.2021
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR0,8410,236,365,4902.02.2020
MSCI Portugal NR EUR-3,02-5,196,369,2425.02.2021
Morningstar US Mid Val TR EUR11,492,786,289,4025.02.2021
MSCI AC Asia Ex JPN Small NR USD10,2830,056,259,6225.02.2021
TOPIX TR JPY5,0313,636,259,8325.02.2021
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP13,5310,106,237,5425.02.2021
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg USD-2,83-9,266,213,2825.02.2021
Morningstar EU Agg Tgt Alloc NR EUR2,865,506,167,8525.02.2021
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR2,203,286,158,5224.02.2021
MSCI Europe Ex UK NR EUR2,436,326,078,5725.02.2021
JPM Asia Credit TR USD-0,41-8,356,053,0725.02.2021
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR3,3717,475,957,1509.02.2020
BBgBarc Gbl Infl Linked US TIPS TR USD-2,40-6,465,921,9025.02.2021
Morningstar US Small Val TR EUR13,8810,825,918,9725.02.2021
Morningstar UK Mod Tgt Alloc NR GBP2,541,255,865,1225.02.2021
MSCI EMU Small Cap NR EUR6,8016,225,8511,3925.02.2021
Morningstar EU Mod Gbl Tgt Alloc NR EUR0,844,865,806,2225.02.2021
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR1,8615,845,806,5009.02.2020
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR6,4715,265,659,4725.02.2021
Morningstar Eurozone 50 GR EUR4,637,665,618,7825.02.2021
MSCI EAFE NR USD4,275,815,618,2025.02.2021
Markit iBoxx ALBI TR USD-1,62-4,385,613,4025.02.2021
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR9,7313,465,558,9823.02.2021
MSCI Russia NR USD2,44-13,465,5015,1525.02.2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HGBP4,301,455,485,7225.02.2021
BBgBarc Gbl Agg Corp TR USD-2,68-6,355,453,2225.02.2021
Morningstar DM Europe 100 GR EUR3,572,275,457,1825.02.2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg USD-3,64-10,105,402,8625.02.2021
MSCI World High Dividend Yield NR USD2,08-3,405,376,7225.02.2021
JPM ACI Non Investment Grade TR USD0,93-7,525,314,4625.02.2021
STOXX Europe 600 NR EUR3,363,945,307,5725.02.2021
FTSE EPRA Nareit Global TR USD5,24-14,665,274,7425.02.2021
BBgBarc US Agg Bond TR USD-2,87-10,005,251,2525.02.2021
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg GBP0,50-2,245,152,3725.02.2021
S&P Global Natural Resources TR USD13,4315,095,0511,7225.02.2021
Euronext Paris CAC 40 NR EUR4,303,545,028,7425.02.2021
MSCI EMU SMID NR EUR3,8010,745,0110,3425.02.2021
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR10,1015,734,9911,0123.02.2021
Morningstar UK Mod Caut Tgt Alloc NR GBP1,59-1,004,973,2025.02.2021
Markit iBoxx GBP NonGilts TR-0,50-2,914,973,1725.02.2021
JPM EMBI Global Diversified TR USD-3,22-11,544,873,9625.02.2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg USD-2,36-10,844,861,3725.02.2021
FTSE US GBI USD-3,52-10,924,850,2425.02.2021
Morningstar EU Mod Tgt Alloc NR EUR0,903,454,845,4125.02.2021
MSCI Europe NR EUR3,523,014,797,3125.02.2021
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD-2,71-2,694,782,6625.02.2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR USD-2,59-5,054,622,7625.02.2021
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg CHF-5,11-3,424,562,4725.02.2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg GBP-0,32-2,884,552,1525.02.2021
Euronext Paris SBF 120 NR EUR4,153,134,508,6725.02.2021
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH1,52-0,504,493,0525.02.2021
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD-1,38-8,034,470,7325.02.2021
S&P Global Infrastructure TR USD0,83-14,574,455,7125.02.2021
Morningstar Agriculture Cmdty TR USD9,3922,194,430,4925.02.2021
BBgBarc Sterling Agg TR GBP-3,15-6,134,321,8425.02.2021
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP8,37-1,954,325,0925.02.2021
FTSE EPRA Nareit Developed Asia TR USD8,32-10,924,285,0225.02.2021
Morningstar UK Cau Tgt Alloc NR GBP0,42-3,204,221,6225.02.2021
MSCI ACWI Value NR USD5,770,214,197,7025.02.2021
MSCI EMU NR EUR3,535,904,158,2025.02.2021
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR0,8810,904,104,0009.02.2020
FTSE WBIG Eastern Europe EUR-0,81-1,954,083,4525.02.2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HEUR0,714,924,036,6925.02.2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg GBP0,97-3,613,970,5825.02.2021
BBgBarc Global Aggregate TR USD-2,48-6,533,951,4325.02.2021
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd0,386,103,922,5424.02.2021
MSCI Emerging Markets SMID NR USD6,1414,583,919,4125.02.2021
FTSE Act UK Cnvt Gilts All Stocks TR GBP-3,95-7,173,901,1425.02.2021
JPM CEMBI Broad Diversified Hdg TR EUR-0,203,053,864,7425.02.2021
MSCI Europe High Div Yld NR EUR2,18-3,863,865,4325.02.2021
BBgBarc Pan Euro HY Euro TR EUR1,363,363,735,7925.02.2021
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR-0,90-1,633,641,3109.02.2020
FSE DAX TR EUR1,178,513,608,2625.02.2021
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg EUR-3,030,833,553,1925.02.2021
FTSE Italia AllShare TR EUR4,062,223,549,6425.02.2021
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR-2,68-3,593,532,1724.02.2021
Morningstar Lng/Flt Cmdty TR USD14,277,943,49-0,5225.02.2021
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD8,775,583,448,8725.02.2021
FTSE EPRA Nareit Developed Europe TR EUR-2,49-14,593,374,6525.02.2021
Morningstar EU Cau Gbl Tgt Alloc NR EUR-1,201,113,372,9525.02.2021
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd2,0912,333,373,2209.02.2020
Fideuram Bilanciati TR EUR1,870,923,323,9423.02.2021
FTSE EMU GBI EUR-2,89-1,003,302,0525.02.2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg CHF-4,65-4,993,290,6325.02.2021
BBgBarc US Aggregate 1-3 Yr TR USD-0,06-9,363,18-0,0725.02.2021
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR2,541,703,175,6223.02.2021
MSCI World/Financials NR USD11,011,613,1310,0025.02.2021
Morningstar EU Cau Tgt Alloc NR EUR-1,100,813,132,8025.02.2021
Refinitiv Europe CB TR EUR-0,281,503,073,2825.02.2021
Markit iBoxx GBP NonGilts 1-5 TR3,06-1,602,970,5425.02.2021
BBgBarc Pan Euro Agg TR EUR-2,41-1,812,961,8625.02.2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg EUR-3,84-0,032,852,8425.02.2021
BBgBarc Euro Agg Bond TR EUR-2,26-0,732,831,9825.02.2021
Morningstar Lng-Only Cmdty TR USD16,505,282,673,8025.02.2021
Hang Seng HSI GR HKD10,543,062,5711,4825.02.2021
FTSE AllSh TR GBP7,13-3,952,534,7725.02.2021
BBgBarc Euro Agg Corps TR EUR-0,900,522,352,6025.02.2021
BBgBarc Euro Infln Lkd TR EUR-1,190,112,342,4125.02.2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg EUR-2,57-0,782,301,3525.02.2021
Morningstar Lng/Shrt Cmdty TR USD14,311,702,22-2,2925.02.2021
Fideuram Obbl Misti TR EUR-0,160,602,142,0023.02.2021
JPM EMBI Global Diversified Hedge TR EUR-3,42-1,942,133,7825.02.2021
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR0,37-0,052,102,7623.02.2021
ICE BofA USD 3M Dep OR CM TR USD0,14-10,432,07-0,5725.02.2021
FTSE Polish GBI PLN0,16-0,172,073,0225.02.2021
FTSE USD EuroDep 3 Mon USD0,11-10,701,90-0,6325.02.2021
BBgBarc Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP3,16-2,621,76-0,8925.02.2021
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR-1,370,261,681,1023.02.2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg NOK-0,33-0,681,671,3225.02.2021
Vietnam VN Index5,9715,121,6512,6225.02.2021
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR-0,42-0,081,301,9923.02.2021
Euronext BEL 20 NR EUR6,542,141,225,4325.02.2021
FTSE GBP EuroDep 3 Mon GBP3,49-3,251,19-1,2425.02.2021
Fideuram Azionari Italia TR EUR3,38-7,700,946,9323.02.2021
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR-5,18-14,070,924,7425.02.2021
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR0,201,600,910,4623.02.2021
FTSE Swedish GBI SEK-2,212,060,85-0,7325.02.2021
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD-2,76-9,280,823,5325.02.2021
Morningstar Lng/Shrt Cmdty ER USD14,301,430,77-3,3825.02.2021
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF-2,17-4,650,60-1,1025.02.2021
FTSE Japanese GBI JPY-3,98-10,950,55-0,6325.02.2021
BBgBarc Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR-0,030,460,550,7425.02.2021
FTSE CHF EuroDep 1 Mon CHF-2,17-4,650,52-1,1525.02.2021
FTSE/JSE All Share TR ZAR15,4118,430,509,5325.02.2021
BBgBarc Gbl Infl Linked Sweden TR USD0,542,920,43-0,2525.02.2021
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR4,9110,040,368,4625.02.2021
FTSE Swiss GBI CHF-5,94-9,000,23-1,5025.02.2021
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK-1,05-1,430,120,1225.02.2021
BBgBarc Euro Agg 1-3 Yr TR EUR-0,22-0,190,100,1125.02.2021
MSCI Frontier Markets GR USD2,71-3,170,015,6425.02.2021
BBgBarc Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR-0,32-0,41-0,02-0,0525.02.2021
FTSE/JSE ALB 1-3 Yr TR ZAR-1,81-0,98-0,177,7825.02.2021
MSCI Frontier Markets NR USD2,70-3,39-0,245,3025.02.2021
Athens Exchange Athex Composite TR-4,23-2,94-0,2413,0524.02.2021
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK-0,264,90-0,36-1,8125.02.2021
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-0,07-0,47-0,42-0,3923.02.2021
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR-0,09-0,51-0,46-0,4325.02.2021
MSCI Europe Value NR EUR5,69-2,73-0,505,0225.02.2021
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK-0,35-0,71-0,54-0,4225.02.2021
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK-0,504,30-0,64-1,8625.02.2021
STeFI Composite ZAR2,12-1,86-0,996,2925.02.2021
OSE Statsobligasjonsind 3.000,741,16-0,99-0,6431.01.2021
MSCI Singapore NR SGD5,48-7,50-1,056,5125.02.2021
STeFI 3 Month NCD ZAR2,08-2,41-1,405,8925.02.2021
MSCI EM Europe NR EUR1,49-13,23-1,447,8325.02.2021
FTSE/JSE All Bond TR ZAR-0,44-2,92-1,568,3825.02.2021
OSE Statsobligasjonsind 1.000,79-0,35-1,78-1,1131.01.2021
OSE Statsobligasjonsind 0.250,82-1,11-1,99-1,2531.01.2021
FTSE 100 PR GBP6,55-8,53-2,240,2425.02.2021
BME IBEX 35 NR EUR3,30-7,71-2,473,4125.02.2021
MSCI Indonesia NR IDR0,39-12,51-3,332,8125.02.2021
MSCI AC ASEAN NR USD0,68-8,17-3,473,2125.02.2021
Morningstar Shrt/Flt Cmdty TR USD-1,90-22,88-3,64-5,4325.02.2021
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD7,163,05-3,945,3325.02.2021
Morningstar Energy Cmdty TR USD28,18-14,06-4,123,9825.02.2021
MSCI Austria NR EUR10,258,04-4,569,4725.02.2021
MSCI Thailand NR THB1,98-6,76-4,765,7025.02.2021
S&P Pan Africa TR8,062,93-5,665,3325.02.2021
MSCI World/Energy NR USD22,92-11,14-6,02-0,2725.02.2021
Morningstar Shrt-Only Cmdty TR USD-14,87-37,39-6,74-11,2325.02.2021
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR-7,34-5,02-7,29-3,3110.02.2020
MSCI EM Latin America NR USD-7,49-22,52-7,855,4725.02.2021
MSCI Brazil NR USD-10,78-28,75-8,0611,6925.02.2021
Morningstar Livestock Cmdty TR USD8,07-14,14-8,62-5,9725.02.2021
MSCI Poland NR EUR-1,49-10,64-10,570,2225.02.2021
MSCI Turkey NR EUR-1,80-15,64-16,89-8,7625.02.2021
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR6,56-25,34-19,85-8,2025.02.2021
Tel Aviv SE All Bond-----
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS-----
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS-----
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS-----
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS-----
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS-----
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS-----
An extensive list of indices comprising fund returns. Specifying industry standard indices: MSCI, FTSE, Citigroup, Lehman Brothers and JP Morgan with 1-year, 3-year and 5-year returns.
© Copyright 2021 Morningstar, Inc. Kaikki oikeudet pidätetään.

Käyttöehdot        Yksityisyys        Evästeet